ГОЛОСНІШИЙ ЗА ВСІХ

Це найзатятіший вболівальник в історії футболу. Варто лише раз його почути – запам'ятається назавжди. Коли він дивиться гру, про гол його улюбленої команди всі довкола знатимуть за мить. Цей неймовірний крик почує все місто. Справжнє звукове цунамі, маленький ураган. Кожен гол буде надзвичайною подією, якщо поряд з вами дивиться футбол Голосніший за Всіх.

ПЕРЕМОЖНИЙ СВИСТОК

Він просто жива футбольна енциклопедія. Його досвід, знання та мудрість незрівнянні. Це справжній аристократ футбольних стадіонів. Він має елегантність, шарм і стиль – і при цьому може миттєво помічати будь-які сумнівні ситуації на полі. Його всевладний свисток вирішує всі проблеми та позбавляє сумніву. Будь-який матч перетворюється на справжнє шоу, яке веде Переможний Свисток.

ЗІРВИГОЛОВА ОЛЕ-ОЛЕ

Помітивши натовпи футбольних фанатів, що співають і витанцьовують у найнесподіваніших місцях – можна не сумніватися, що сьогодні він дивиться гру! Ніхто не в змозі опиратися цій захопливій радості. Варто лише почути – і вже починаєш співати на весь голос: Оле! Оле!

СУПЕРДРАЙВ

Її приємна посмішка зникає вмить, ящо на полі щось іде не так. Вона у захваті від двох речей: футболу та чесної гри. І якщо хтось вважає, що на спірне рішення арбітра вплинути неможливо, варто лише раз зустріти Супердрайв.

МЕГАПОЗИТИВ

Її енергії вистачило б освітити середнього розміру місто. Її оптимізм змусить усміхнутися найбільш смутного зануду. Але її справжньою пристрастю є футбол – від неї до гравців линуть хвилі ентузіазму. Байдуже, як далеко вона від стадіону – їй все одно під силу змінити гру й допомогти своїй команді. Це просто супер, коли поруч Мегапозитив.

ЧУТЛИВА ДУША

Якщо зустрітися з ним до матчу – це звичайний, кльовий хлопець. Але лише до першого свистка. Краще заздалегідь подбати про плащ, збираючись із ним футбол. Він так пристрастно вболіває, що після кожного ефектного голу, ідеального пасу чи майстерного дриблінгу в нього фонтаном ллються сльози.